Žiūrovų pageidavimu, vasario 14 d. 20 val. skelbiamas  PAPILDOMAS grupės „Ambrozija“ 25 – ečio šou kartu su „Sadūnais“ koncertas. Bilietai jau parduodami

 

Jūsų  renginiui (įmonių, įstaigų vakarėliai, proginiai renginiai, šventės,  gimtadieniai, vestuvės ir t.t.) siūlome pasirinkti humoro grupę  "Ambrozija". Tai tie patys visiems puikiai pažįstami "nosininkai", "miesčionys", kitų žinomų TV laidų ir serialų kūrėjai bei aktoriai -  Giedrius Viduolis ir Kęstutis Matelis.
 
"Ambrozijos"  programa trunka apie 1 val. 20 min. Artistų pasirodymą galima dalinti į  dvi ar tris dalis, o galima visą programą stebėti iš karto. Aktoriai  savo programoje atlieka teatrines miniatiūras ir etiudus, žymių žmonių,  dainininkų, televizijos laidų parodijas. Skaito humoreskas, atlieka  dainų kupletus.cnv000032_2

Be to, čia pat renginio metu, ekspromtu kuria  filmą, spektaklį ar pasaką pasirinkta tema. Jums pageidaujant,  personažų tipažus galite įkūnyti ir Jūs patys , tapdami aktyviais  dalyviais ir aktoriais. Vakaro metu Jūs turėsite puikią progą smagiai  pasijuokti, pasiklausyti estrados žvaigždžių koncerto, išgirsti naujų  humoreskų, žodžiu, nuobodžiauti tikrai niekam neteks. "Ambrozijos"  programa - linksma ir uždeganti. Viso vakaro vedėju ar vedėjais taip  pat galėtų būti "Ambrozijos" aktoriai, kurie organizuotų žaidimus bei  atrakcijas, išradingai įteiktų dovanas, nominacijas. Esant  reikalui  humoristai lanksčiai ir kūrybingai  įsijungs  į jau sukurtą renginio  programą.

cnv000042

Keli programos variantai (pagal kainą ir užėmimą)

1. Ištisinė koncertinė programa –   kaina sutartinė.

dsc08436

2. Koncertinė programa dalimis – kaina   sutartinė.

3. Koncertinė programa dalimis ir vakaro   vedimas (atrakcionų, žaidimų organizavimas, komentavimas ir t.t.) – kaina sutartinė.
4. Išskirtinė programa, arba įsijungimas į jau esamo renginio    programą - kaina sutartinė.

Į  pasiūlymo įeina ir aparatūros nuomos kaina (iki 2 kW). Pagal Jūsų  pageidavimą "Ambrozija" gali pasirūpinti ir muzikine vakaro dalimi (už  atskirą honorarą).